NIOD

6 výsledky

NIOD (Neinvazivní možnosti v dermální vědě) je značka krásy nové generace, která zlepšuje nejen zdraví, ale také integritu vaší pokožky. Výrobky jsou založeny na vědecky ověřených výsledcích a využívají nejnovější technologie pokožky k uspokojení všech potřeb vaší pokožky, takže její vzhled zůstává svěží a zářivý po celý den.


Tato řada nabízí širokou škálu produktů, které lze použít jednotlivě nebo jako rutinní péče o pleť k dosažení optimálních výsledků. Například sérum s obsahem mědi Amino Isolate 1.00% je dokonalou koncentrovanou léčbou proti stárnutí a působí hluboko do vaší pokožky a prodlužuje přirozené hojení a opravy. To nepomáhá zlepšit pleť, ale také zpomaluje proces stárnutí z jádra.


Značka doporučuje používat sérum za použití multimolekulárního hyaluronického komplexu. Komplex je alternativou k použití výplní jako směsi 12 forem hyaluronických sloučenin, které cílí a ošetřují všechny oblasti vaší pokožky pro viditelné výsledky baculatější, hydratovanější a mladší vypadající pokožky.


Značka přeskakuje všechny nasties a používá pouze vědecky ověřené ingredience, které působí tak, aby poskytovaly náhlé přirozené výsledky. Je to opravdu péče o pokožku pro vysoce vzdělané a vy se na ni můžete nyní podívat na Lookfantastic.com s dopravou zdarma po celém světě.

Seřazeno podle

Products