O značce

Začalo to v Maine asi před 30 lety. Burt včelař šťastně prodával med zezadu svého kamionu. Osud však měl pro vousatého hrdinu jiné nápady, když potkal Roxanne Quimbyho. Burt a Roxanne začali vyráběli svíčky s nevyužitým voskem z Burtových úlů. Od těch originálních svíček, přes ikonický balzám na včelí vosk na rty až po více než 180 produktů - Burtovy včely se řídily jediným principem: Příroda má nejlepší odpovědi. 

V Burt's Bees, když říkají „přírodní“, myslí přirozené. Produkty včel Burt's Bees jsou v průměru 99% přírodní a více než polovina produktů 100% přírodní. 

Burt's Bees věří, že jste nejkrásnější, když to, co dáte na své tělo, je od přírody - konec konců se to, co se děje k vašemu tělu, dostane do vašeho těla. Přípravky Burt's Bees podporují vaši pokožku živinami, které potřebuje - a žádnou z chemikálií, které to nepotřebuje. Produkty společnosti Burt's Bees vám pomohou posunout vaši nejlepší nohu, rty, pokožku, vlasy a pocit pohody dopředu. Každý den. 

K dispozici v: Péče o rty a barvy na rty, Péče o pleť obličeje, Péče o ruce a tělo, Baby Bee a mnoho dalších! V průběhu let se značka Burt's Bees stala jednou z předních světových značek v oblasti osobní péče. Burt nemohl být hrdější. Žádné petrochemie, ftaláty, parabeny nebo laurylsulfát sodný (SLS). Netestováno na zvířatech.

Burt's Bees

39 výsledky

Seřazeno podle

Products