Make-up Aplikátory & Doplňky

483 výsledky

Pokud jde o dokonalý základ nebo konturovaný vzhled, musíte se ujistit, že máte správné sady make-upových štětců a aplikátory make-upu.


Sada štětců na líčení

Make-up štětce vám mohou poskytnout ten bezchybný a dokonalý povrch jakéhokoli aplikátoru. Jsou vyrobeny buď z přírodních nebo syntetických vláken, a pracují tak, že do pokožky natáhnou produkt a vytvoří tak přirozený vzhled. Make-up štětce, které jsou k dispozici na lookfantastic, obsahují všechny nástroje, které potřebujete pro krásnou pleť a nádherné oči, včetně základových štětců, kartáčků na oční stíny, červenat se bronzů a štětců na korektor.


U značek jako Real Techniques, Eco Tools a bareMinerals z čeho vybírat, máme vše, co potřebujete pro svůj make-up vzhled.


Nezapomeňte si vyčistit sady make-upových štětců čisticími prostředky na kartáče, abyste je udrželi čisté a v dobrém stavu.


Houby na make-up

Beauty Blender Houby jsou skvělé pro dosažení velmi pěkného make-upu. Jakmile je zvlhčíte, nasypou produkt na pokožku a pomohou mu tam zůstat, pro rovnoměrný, dokonalý a dlouhodobý povrch. Pokud máte rádi bezdřevou pleť s velmi bezchybným povrchem, jsou to pro vás make-upové nástroje.


Příslušenství pro líčení

lookfantastic má také na výběr širokou škálu příslušenství pro líčení, které skvěle doplní váš make-upový sáček. Natáčky na řasy, pinzety, kosmetické tašky a ořezávátka pomáhají preenovat a dávají dokonalý dotek.

Seřazeno podle

Products