SHU UEMURA ART OF HAIR - VOLUME MAKER

The Shu Uemura Art Of Hair Volume Maker je vlasový prášek, který posiluje kořeny a dodává objem a tělo každému účesu. Neviditelný prášek, který dává texturu a definici vlasů, pracuje na všech barvách vlasů a také pomáhá osvěžit vlasy mezi mytím. Snadné nanášení pomocí automatického klikového kartáče, čím více uvolníte prášek, tím větší objem dosáhnete.

VYJÁDŘENÍ KRÁSY PROSTŘEDNICTVÍM UMĚNÍ VLASŮ

V roce 1958 se Shu Uemura pustil do revoluce ve světě tvoření. Za posledních 50 let se snažil znovuobjevovat nové standardy krásy. Umění vlasů Shu Uemura spojuje umělecký kontakt s inteligencí přírody a integritou vědy a vytváří jedinečný svět Shu Uemura. Exkluzivně vytvořený pro posílení umění každého elitního kadeřnictví na světě.
Stylově neovladatelné vlasy s voskem Shu Uemura Art Of Hair Master Wax. Lehký produkt vytváří, udržuje a vyhlazuje i ty nejnáročnější typy vlasů s trvalým zadržením. Obsahuje extrakt z japonských stromů s antioxidačními vlastnostmi. Nelepivý vosk zůstává na vlákně lehký a neviditelný, takže vlasy jsou disciplinované a plné lesku.

KOUPIT NYNÍ