Origins Mini Moisturisers: Nejroztomilejší nové doplňky do péče o pleť

Najděte si svůj perfektní letní hydratační krém s novými mini zvlhčovači od Origins a zjistěte, který produkt je ideální pro váš typ pleti.

OBJEVTE VÍCE

OBJEVUJTE ORIGINS

Na konci 80. let vynikl Origins mezi kulturou nadbytku s naším minimálním přístupem k kráse. Využili jsme sílu rostlin k vytvoření vysoce výkonné péče o pleť a v tomto procesu, revoluci v kosmetickém průmyslu s návratem k přírodě a závazkem k životnímu prostředí. Vytvořili jsme první program recyklace kosmetických nádob a spolupracovali s organizacemi jako Global ReLeaf na pěstování stromů okolo světa. Původní produkty jsou vždy formulovány s nejlepší přírodou z udržitelných regionů a jsou vyráběny pomocí kombinace obnovitelných zdrojů, větrné energie a postupů šetrných k Zemi.

Origins

22 výsledky

Origins jsou známé po celém světě tím, že jsou lídrem v organických, botanických kosmetických výrobcích. Používají éterické oleje a přírodní ingredience, aby vytvořily efektivní a kvalitní péči o pleť a make-up, které lze přizpůsobit specificky vašemu typu pleti nebo potřebám krásy.


Origins se zavázaly chránit planetu, což znamená, že všechny produkty jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů energie a přírodních složek. V souladu se svým ekologickým dědictvím a závazky dosud vysadili ekvivalent 1,25 milionu stromů, pokud je to možné, nadále používají recyklovatelné materiály a při výrobě svých kosmetických výrobků používají postupy šetrné k Zemi, takže můžete vypadat fantasticky a cítit se bez viny!

Seřazeno podle

Products