The cult By Terry Hyaluronic Hydra-Powder: Set your look for the dayO ZNAČCE

Terry de Gunzburg je legendou v kosmetickém průmyslu a je profesionální vizážistkou známou pro vytváření jejího výrazného vzhledu definovaných očí, červených rtů a dokonalé pleti. 

Když běhala od natáčení k natáčení, uvědomila si Terry svou vlastní potřebu produktu, který by mohl rychle obnovit její make-up na cestách, doslova při sezení v provozu. Smícháním základů, zvlhčovačů a tekutého toneru vytvořila dokonalý produkt a konzistenci, která by přivedla světlo zpět na její tvář, a přesto se na běh snadno aplikovala. Během svého patnáctiletého působení v práci s Yves Saint Laurentem byla schopna přivést tento produkt do přenosného klikacího pera k masám zvaným Touche Éclat. Od svého založení je jednou z nejprodávanějších kosmetických výrobků všech dob. V roce 1998 Terry spustila vlastní řadu kosmetiky, péče o pleť a vůně.


Ve světě plném značek, které zakrývají nebo mění váš vzhled, je BY TERRY vytvořen k oslavě individuality a obohacení vaší přirozené krásy pomocí rychlých a jednoduchých řešení. Naše oceněné produkty slouží dnešní moderní ženě, která žongluje se svou kariérou, rodinou a přáteli a je expertkou své vlastní krásy. Naše kolekce, která byla vyvinuta a vytvořena ve Francii, odpovídá na její výzvu pomocí výkonných produktů, které jsou vysoce kvalitní a multifunkční luxus, které jdou kamkoli.

NAKUPOVAT