Kontaktuje nás

Zde na lookfantastic.com usilujeme o poskytování vynikající úrovně služeb a vždy překračujeme vaše očekávání. Doufáme, že zde najdete odpověď na všechny otázky, které můžete mít. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím:


EMAIL:

Nejlepší způsob, jak nás kontaktovat, je prostřednictvím našeho střediska zpráv v mém účtu (prosím, před odesláním zprávy se musíte přihlásit). Snažíme se reagovat na všechny e-maily do 1 pracovního dne. Pomocí Centra zpráv můžete vy i náš tým zákaznických služeb snadno sledovat všechny vaše dotazy a objednávky na jednom místě.


Máte-li jakékoli dotazy, máme níže uvedený seznam často kladených otázek, který vám řekne, jak používat náš web, objednat od nás, založit účet a sledovat průběh vaší objednávky.


Pokud nemůžete najít odpověď na svou otázku, klikněte sem a odešlete zprávu našemu týmu zákaznických služeb.


TELEFON:

Zavolejte náš tým zákaznických služeb na číslo 0161 8131481 kdykoli mezi následujícími hodinami:


10:00 neděle a 10:00 pátek


Sobota 9:00 - 16:00


Vezměte prosím na vědomí, že máme svátky.


Hovory budou zpoplatněny rychlostí 5p za minutu z pevné linky BT, náklady jiných poskytovatelů služeb se mohou lišit.


Zápis:

lookfantastic oddělení služeb zákazníkům

Stáje,

Gadbrook Park,

Gadbrook Way,

Rudheath,

Northwich,

Cheshire,

CW9 7RA


Neváhejte a napište nám na výše uvedenou adresu kanceláře, ale mějte na paměti, že se nejedná o adresu, kam lze položky vrátit. Pokud potřebujete vrátit produkt, kontaktujte zákaznický servis, který vám poradí, jak postupovat.


Zpětná vazba:

Neustále hledáme způsoby, jak se zlepšit, a rádi bychom slyšeli vaše názory. Komentáře k našim službám a dokonce i nové nápady, jak zlepšit vaše zkušenosti s námi, jsou vždy vítány. Můžete nám sdělit, co si myslíte, e-mailem týmu zákaznických služeb prostřednictvím vašeho účtu.


PARTNERSTVÍ:

Pokud byste chtěli diskutovat o spolupráci ve spolupráci se skupinou chaty nebo dodávat své produkty na jakékoli ze svých portfolií webových stránek, kontaktujte nás na partnerships@thehutgroup.com.


Zájem o práci v LOOKFANTASTIC?

Jednoduše pošlete e-mail s aktuálním životopisem na adresu recruitment@thehutgroup.com.