Kontaktujte nás

Zde na lookfantastic.cz usilujeme o poskytování vynikající úrovně služeb a vždy překračujeme vaše očekávání. Doufáme, že zde najdete odpověď na všechny otázky, které můžete mít. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím:


EMAIL:


Nejlepší způsob, jak nás kontaktovat, je prostřednictvím našeho střediska zpráv ve vašem účtu (prosím, před odesláním zprávy se musíte přihlásit). Snažíme se reagovat na všechny e-maily do 1 pracovního dne. Pomocí Centra zpráv můžete vy i náš tým zákaznických služeb snadno sledovat všechny vaše dotazy a objednávky na jednom místě.


Máte-li jakékoli dotazy, navštivte prosím náš seznam ´Nejčastěji kladené dotazy´, který vám řekne, jak používat náš web, objednat od nás, založit účet a sledovat průběh vaší objednávky.


Pokud nemůžete najít odpověď na svou otázku, klikněte sem a odešlete zprávu našemu týmu zákaznických služeb.
V případě jakýchkoli pochybností nebo nejasností si přečtěte smluvní podmínky.
Chcete-li produkt vrátit, kontaktujte nás prosím na zákaznickém servisu a rádi vám pomůžeme.
Pokud máte dotazy a obavy týkající se našich objednávek a produktů, kontaktujte nás pomocí sekce zpráv ve vašem účtu.


https://www.lookfantastic.cz/help-centre.list


Je to velmi jednoduché. Zadejte „Můj účet“ a v horní části stránky najdete sekci „Kontakt se zákaznickým servisem“. Rádi vám pomůžeme!
Zpětná vazba:


Neustále hledáme způsoby, jak se zlepšit, a rádi bychom slyšeli vaše názory. Komentáře k našim službám a dokonce i nové nápady, jak zlepšit vaše zkušenosti s námi, jsou vždy vítány. Můžete nám sdělit, co si myslíte, e-mailem týmu zákaznických služeb prostřednictvím vašeho účtu.