O nás

Jako přední evropský maloobchodní prodejce kosmetických produktů v Evropě, lookfantastic® je dokonalým cílem všech vašich potřeb pro krásu. Díky sortimentu s více než 22 000 produkty s bezplatnou přepravou po celém světě do více než 200 zemí jsme se stali online partnerem a volbou pro mnoho předních značek, včetně MAC, Kérastase a Yves Saint Laurent.

Díky portfoliu o více než 660 prémiových značkách na naší stránce tržby meziročně vzrostly v posledních 4 letech o 40%, díky čemuž je lookfantastic® jedním z nejúspěšnějších kosmetických webů na světě. Díky bezkonkurenční technologii a týmu špičkových odborníků jsme vytvořili více než 30 lokalizovaných webů v tolika jazycích, a pouze v roce 2017 jsme přilákali více než 10 milionů návštěv za měsíc; 71% z nich byly mezinárodní.

Jak pokračujeme v budování našeho luxusního portfolia partnerů, neustále se přizpůsobujeme a vítáme nové trendy v oboru. S více čistými, veganskými a organickými kosmetickými značkami než kdykoli předtím napříč pokožkou, vlasy a tělem máme vše na stránkách dostupné, aby vyhovovalo všem individuálním potřebám a obavám o krásu.

lookfantastic® je součástí maloobchodní sítě The Hut Group Beauty Retail Network, která v roce 2017 zaznamenala nárůst tržeb na 250 milionů GBP. Poháněné vlastním technologickým ekosystémem společnosti THG, Ingenuity, se výnosy v roce 2018 dále zrychlují.

The Hut Group je britská společnost pro elektronický obchod, oceněná jako jedna z nejúspěšnějších soukromých společností ve Velké Británii a pojmenovaná jako jedna z 20 britských tech unicorn společností.

lookfantastic® je poháněn touhou vytvářet skvělé zákaznické zážitky, které jsou založeny na vhledu a datech prováděných prostřednictvím naší integrované technologie a odborných znalostí. Rozšiřujeme přístup k prémiové kráse a posilujeme postavení mužů a žen po celém světě. Vedeme hnutí online krásy. Věnujeme se poskytování toho nejlepšího v oblasti krásy, máme také blog na místě vedený týmem našich odborníků. Ať už se o vaši krásu zajímáte nebo máte jakoukoli otázku, máme k dispozici vzdělávací obsah, který vám pomůže vypadat a cítit se skvěle.