Lesky na rty

130 výsledky

Dosáhněte šťavnatě vyhlížejících rtů s řadou Lesku na rty na lookfantastic. Zářete s nepřehlédnutelným úsměvem a svěžími rty s obrovskou škálou barev, stylů a značek, které jsou nyní k dispozici. Najděte si perfektní produkt na rty od MAC, Natasha Denona, NARS, Bobbi Brown a další.

Seřazeno podle

Products

S Berries, které vám nabízejí kolekci fialové do vaší kolekce barev rtů. V ideálním případě na trendu, bobule odstíny doplňují vaši pleť pro moderní, gotické zvraty.


Korály a pomeranče zvyšují přirozený pigment vašich rtů a vytvářejí jasný a zářivý pocit, ať jste kdekoli. Ideální pro montáž do vašeho léta, ale skvěle pracuje na rozjasnění vaší zimy.


Pinks okamžitě zapaluje váš vzhled a dává vám koketní a ženský lesk. Zajistíte, že jste připraveni na všechno, co se na vás hodí.


Čiré lesky na rty fungují skvěle samy o sobě, zvyšují přirozený tón vašich rtů a skvěle fungují i ​​na jiných odstínech rtu.


Nudes & Browns opravdu pracují s vaší přirozenou pletí, aby zajistily, že vždy vypadáte nejlépe. Díky tónům, které vyhovují všem typům pleti, můžete dosáhnout světlejších nebo tmavších odstínů, abyste dosáhli vzhledu, kterého chcete dosáhnout.


Červené barvy jsou dokonalým klasickým odstínem pro okamžitý vintage vzhled. Díky odstínům, které vyhovují každému odstínu pleti, budete mít tuto ohnivou barvu na výběr.