O ZNAČCE

Společnost Herbivore, založená Julií Wills a Alexander Kummerow v roce 2011 ve své Seattle kuchyni, vám přináší produkty, které jsou bezpečné, netoxické a vysoce efektivní. Věříme v hmatatelné výsledky, které můžete vidět a cítit, a věříme v sílu přírody tyto výsledky přinést.


VYTVOŘENO S přírodními ingrediencemi, rostlinnými potravinářskými oleji lisovanými za studena, parními destilovanými terapeutickými esenciálními oleji, sójovým voskem bez GMO, recyklovatelným a opakovaně použitelným obalem a mnoha certifikovanými organickými ingrediencemi.


NAŠE UDRŽITELNOST JINÉ HODNOTY Jako ultra čistá značka, která neobsahuje 100% syntetických látek, jsou naše základní hodnoty takové, aby naše výrobky, přísady a obaly byly na planetě stejně šetrné jako na našem těle. Vyhýbáním se syntetickým složkám zajišťujeme, aby naše výrobky byly co nejvíce biokompatibilní. Za tímto účelem balíme především do skla a papíru, recyklovatelný plast používáme pouze tam, kde je to naprosto nezbytné. Vždy se snažíme naši stopu dále snižovat, hledáme způsoby, jak do roku 2021 snížit a 100% odstranit veškerý panenský plast z našich obalů. Vrácení zpět k udržitelným příčinám je také naší prioritou. Získali jsme finanční prostředky pro WIRES na podporu australské divočiny, Clear Blue Sea na podporu čištění oceánů a Trees for the Future, abychom zasadili stromy ve snaze pomoci zvrátit změnu klimatu.


Bude to pro nás všechny, abychom se spojili, abychom změnili tento svět - značky musí být síla dobra a vést cestu.