Rtěnky

327 výsledky

Vypracujte vzhled, který vás v této sezoně skutečně zajímá, s rtěnkami od lookfantastic. Díky kolekcím v mnoha odstínech zajistíte, že v této sezóně můžete vytáhnout jakoukoli barvu od značek jako Yves Saint Laurent, MAC, NARS, Natasha Denona a další

Seřazeno podle

Products

Když Berries zaujme pozornost, můžete zatrhnout všechna pole jako splněné pro bezchybné a skutečně na aplikaci trendových barev. V řadě odstínů navržených tak, aby vyhovovaly úrovni fialové, se kterou se odvážíte experimentovat.


Nudes & Browns vylepšují přirozený tón vašich rtů, odstínů, které odpovídají vaší pleti a nabízejí bezchybné splynutí barev. Browns opravdu zvýrazňuje opálenou pokožku, aby vynesla vaši sluncem políbenou pleť.


Reds pro skutečné vintage klasiky, která nikdy nevyjde z módy. Oblíbený z mas, které si budete moci najít tón, aby vyhovoval vaší pleti, aby zajistily, že nevymývat tón.


Corals & Orange okamžitě rozjasní vaše rty špičkovými barevnými pigmenty, které skutečně působí tak, že vašemu vzhledu dodají silný barevný odstín.


Pinks byl vždy oblíbený mezi ženskou populací, od mlhavých, nahých růžových až po světlé odstíny růžové růžové, růžové rtěnky vyhovují každému typu.