Pestle & Mortar

1 výsledky

Na základě filozofie „méně je více“ nabízí Pestle & Mortar jednoduchá a efektivní řešení péče o pleť, která zafixují matnou a suchou pokožku. Jejich zaměření na přírodní léčivé principy, jejich bezproblémový přístup k péči o pleť, je zcela bez tvrdých chemikálií a přísad; testují také zvířata. Rodinný a provozovaný podnik si za ta léta vybudoval loajální následky, vytvořené čistě z neuvěřitelných výsledků, které jejich produkty dosáhly.

Pestle & Mortar Erase and Renew Dvojitý systém čištění

Pestle & Mortar Erase and Renew the Double Cleansing System obsahuje čisticí balzám a gelový čisticí prostředek, který vám umožní zcela zbavit pokožku nečistot.

Pestle & Mortar Erase Čisticí balzám

Čistící balzám je lehká nemastná receptura, která čistí a osvěžuje vaši pleť. Snižuje všechny stopy make-upu bez toho, že by pokožka příliš vyschla, takže zůstane klidná a vyvážená. Formulovaný s dýňovými enzymy eliminuje i ty nejodolnější oční make-up. Luční louky, pichlavé hrušky a oleje z hroznových semen se používají k výživě a ochraně před poškozením volnými radikály. Balzam s vitamíny, antioxidanty a omega mastnými kyselinami je čisticí balzám Pestle & Mortar Cleansing Balm ideálním prvním krokem ve dvojím čištění.

Pestle & Mortar Renew Čisticí gel

Jako druhý krok v systému Pestle & Mortar Double Cleansing System vám gelový čistič pomůže dosáhnout zářivé záře. Tento lehký, vyčeřující receptura zbavuje pokožku hladké hydratované pleti. Naplněný enzymy papaya a mango spolu s olejem ze semen lučních květů, účinně odstraňuje nečistoty a nečistoty a utahuje viditelné póry. Minimalizuje vzhled jemných linek a vrásek a zlepšuje tón a texturu, pokožka zůstane svěží, vyčištěná a rozjasněná.

Seřazeno podle

Products