O ZNAČCE

Zdokonalením nejžádanějších pletí z Evropy po Hollywood, Erno Laszlo v roce 1927 přivedl do New Yorku svou filozofii péče o pleť. Tam představil své klienty - od Grety Garbo a Jacki O., Audrey Hepburn a Marilyn Monroe - k jeho podpisu dvakrát očistil a kultivoval přizpůsobený přístup značky k péči o pleť.

O ZNAČCE

Dr.Erno Laszlo byl průkopníkem v péči o pleť. V roce 1925 uzdravila maďarská dermatologka akutní akné uherské princezny Stephanie. V tomto procesu se stal prvním vývojem produktů pro pleť náchylnou k akné. Mistr medicíny pokračoval ve zdokonalování nejžádanějších pleťových komplexů na světě z Evropy do Hollywoodu a v roce 1927 přinesl svou filozofii péče o pleť do New Yorku.Tam představil své prchavé klienty - od Grety Garbo a Jackie O., Audrey Hepburn a Marilyn Monroe - ke svému podpisu s dvojitým očistením a kultivoval přizpůsobený přístup značky k péči o pleť.
Tam, kde jednou čištění znamenalo odstranění make-upu se studeným krémem, zavedl Dr.Laszlo metodu čištění olejem, tyčinkou a 30 opláchnutími vodou. Vytvořil rituál péče o pleť - další první.