Oční linky

83 výsledky

S několika nabídkami, z nichž si můžete vybrat, řada Oční linky na lookfantastic má něco, co by vyhovovalo stylu každé ženy.
Seřazeno podle

Products

Díky krémovým a gelovým potahům slibným pro dlouhodobé výsledky je aplikace těchto linek bez námahy; poskytující přesné linie pro dokonalé zvýraznění kočičí linky.

Oční tužky se snadno a rychle používají s kohl efektem, který žádný jiný produkt nedosahuje. Perfektní pro definování, zatímco pracuje dokonale, když je rozmazaný pro grunge twist. Díky dlouhodobým výsledkům, které slibují výdrž na tváři, získáte bezchybné výsledky.

Tekuté oční linky jsou rozhodným krokem k dramatickému tvarování a definování. Poskytují barvu bohatou na pigment a přesnou linii perfektní pro vytvoření jakéhokoli vzhledu vašeho přání. Od třpytů po čistě barevné konzistence vám Tekuté Linky každý den nabízí eklektický a univerzální vzhled.

Práškové oční linky jsou ideální pro tlumené styly a nabízejí jemnější přístup k definování a tvarování. Snadné rozmazání pomocí práškové povrchové úpravy.