Oční stíny

518 výsledky

V lookfantastic máme k dispozici celou řadu očních stínů a palet očních stínů, které vrací vaši barvu zpět do vaší kosmetiky. Existuje jiné oční stíny, které vyhovují jakékoli příležitosti a náladě, ať už se chcete lesknout a zářit v průběhu noci, nebo něco trochu světlejšího pro denní nošení.


K dispozici je také luxusní kolekce palet očních stínů od prémiových značek, jako jsou PIXI, Bobbi Brown a Natasha Denona.

Seřazeno podle

Products

Oční krémy vám poskytnou krémovou, pigmentově bohatou aplikaci barev s dlouhodobými výsledky. Perfektní pro hedvábný povrch s intenzivní barvou, která se neusmrkává nebo rozmazává.

Oční stíny Tužky vám poskytují jednoduchý přístup k aplikaci barev. Jediným zametáním těchto tužek uvidíte dramatický barevný pigment. Díky jedinečnému designu tužky je do těchto nástrojů pro barvení okamžitě zabudována přesnost.

Oční prášky poskytují vašim očím matnou a snadno použitelnou aplikaci barev. S vysoce pigmentovanou formulací máte oční víčka zaplavenou barvou, jako nikdy předtím. Ideální pro míchání, Eye Powders skvěle fungují pro ty, kteří chtějí vytvořit kouřový vzhled očí, nebo chtějí jít o blokový barevný efekt. Dlouhotrvající receptury se brání proti pomačkání, aby byla zajištěna rovnoměrnost barvy po celý den.

Oční stínové palety vám vyhovují, přičemž barvy jsou sestaveny tak, aby koordinovaly a spojovaly barevné rodiny jako nikdy předtím; zvoucí v barvě pro ty, kteří se obvykle neodchylují od klasických neutrálních tónů.