O ZNAČCE

Naším posláním je "FEED THE WORLD’S CURLS".

CURLSMITH je první značka gurmánské péče o vlasy speciálně vytvořená pro kudrnaté vlasy.

Curlsmith, inspirovaný generacemi domácích vlasových přípravků, míchá čerstvé ingredience obohacující vlasy se vzácnými organickými přísadami tak, aby vytvořil prémiové produkty, které skutečně fungují. Naše přírodní recepty jsou voňavé, uspokojivé a hluboce vyživující „potrava pro kadeře“. Všechny naše produkty jsou pečlivě míchány v malých dávkách pod přísným dohledem našeho mistra Curlsmith.

Věříme v DIRTY HANDS a CLEAN BUSINESS Curlsmith má spravedlivý a transparentní dodavatelský řetězec, který získává naše vzácné ingredience z nejvzdálenějších částí světa, úzce spolupracuje s místními komunitami a podporuje je. Jsme hrdí na to, že si podáme ruce s lidmi, kteří sklízejí naše suroviny.

Používáme pouze ty nejlepší čisté přísady bez síranů, parabenů, silikonů, minerálních olejů, ftalátů a DEA. Curlsmith je certifikován společnostmi Vegan Society a PETA. Naše výrobky jsou testovány na přátelích a rodinách, ale nikdy na zvířatech.

VYROBENO S ODBORNÍKY:

Vyvinuli jsme naši pracovitou řadu péče o kudrlinky ve spolupráci se světoznámými trichology, kadeřníky, odborníky na krásu a blogery. Prozkoumali jsme vše od vědy o růstu kadeří až po umění údržby kudrlin a všechny tyto znalosti jsme nalili do Curlsmith.

Ale nezapomeňme na největší odborníky - VÁS! Než jsme vstoupili do kuchyně Curlsmith, vyšli jsme do ulic, abychom zjistili více o problémech s kudrnatými vlasy. Poté jsme se pustili do řemeslné výroby řady produktů, abychom problémy vyřešili.

Na každém kroku jsme spolupracovali s kudrnatými ženami, muži a odborníky - rozhodovali jsme o všem, od ingrediencí až po balení. A před spuštěním naše vzorce byly vyzkoušeny a testovány stovkami našich kudrnatých přátel.

„Čisté přísady. Profesionální výsledky. Žádné kompromisy.“ - Michal Bersk