O ZNAČCE


Ve společnosti Beauty Works jsme dlouhodobě zkoumali a vyvíjeli naše prodloužení, což znamená, že naše návrhy na míru jsou špičkou na trhu a byly vyzkoušeny a otestovány uznávanými odborníky ve vlasovém průmyslu. Již více než 10 let dodáváme kvalitní prodloužené vlasy a nabízíme naše oceněné vlasy nejprestižnějším salonům a stylistům v zákulisí po celém světě.


Společnost Beauty Works, která je lídrem v oblasti vlasů, umožňuje ženám na celém světě zvýraznit svou přirozenou krásu pomocí našich vlasových řešení.


Naše prodlužování vlasů můžete nakupovat s důvěrou, ale nestačí nám věřit na slovo. Naše prodlužování vlasů, o kterém se psalo v celostátním tisku, včetně časopisů Cosmopolitan, Marie Claire, The Daily Mail, Glamour a Teen Vogue, je uznáváno jako nejlepší v oboru, protože získalo ocenění časopisu Look "Nejlepší prodlužování vlasů" a bylo korunováno na The Hair Awards a oceněno na Marie Claire Hair Awards.


Prodlužování vlasů Beauty Works také nosí a obhajují celebrity a beauty influencerky po celém světě, včetně Huda Beauty, Desi Perkins, Khloe Kardashian a Kendall a Kylie Jenner.