O značce

Společnost Easilocks, která byla založena celebritou stylistkou Shane O'Sulivan, se rychle stala značkou pro prodlužování vlasů pro některé z nejslavnějších tváří po celém světě, včetně Margot Robbie, Little Mix, Gigi & Bella Hadid a Megan McKenna. .

Easilocks je jediný dostupný systém prodlužování vlasů, který byl pečlivě navržen tak, aby zachoval integritu vašich přirozených vlasů a současně přidal objem a délku.


Ať už hledáte prodloužení vlasů, které vám poskytne spoustu luxusní délky, nebo zvětšíte objem svých zámků - Easilocks vás zahalí! Získejte nekonečné možnosti stylů během několika minut bez prodlužování vlasů ve prodloužení vlasů navržených výhradně tak, abyste se cítili jako červený koberec!

Clip v prodlužování vlasů


Žádné lepidlo? Žádný problém! Náš Easilocks Clip v prodlužování vlasů lze použít doma, bez lepidla, šití nebo pletení, takže můžete získat nádherný půvab, bez poškození!


Snadno se používají a hladce se mísí s vašimi vlasy. Naše spony z HD vláken v prodlužování vlasů fungují stejně jako naše lidské prodlužování vlasů, což znamená, že je můžete přepnout a upravit podle obsahu svých srdcí a věřit, že vaše vlasy vypadají bezchybně.


Váš dokonalý vzhled na vás čeká ...

NAKUPOVAT