O ZNAČCE

Představujeme Expert Color Care, nejzajímavější vývoj pro zlepšení života a vzhledu chemicky a přirozeně zbarvených vlasů. Unikátní řada produktů formulovaných s inovativními, luxusními ingrediencemi, které chrání a vylepšují vlasy a udržují je lesklé a zářivé. Expert Color Care je zcela bez sulfátů a parabenů a je navržen tak, aby se každý produkt v kolekci zablokoval ve vaší barvě pomocí patentovaného vzorce Anti-Fade Jo Joford a na zakázku Heliovita ™ Color Care Complex.
Je to konečná kolekce kapslí 12 oceněných produktů vytvořených výhradně ve Velké Británii a vyzkoušených a testovaných týmem odborníků na barvy v salonku Jo Hansford v Mayfair v Londýně. Jo je přesvědčena, že rituál vlasů by měl být stejně příjemný jako lázeňské požitek a do všech luxusně tvarovaných produktů vnesl její vůni grapefruitu. V tomto elegantním unisexovém aroma se mísí tóny osvěžujícího grapefruitu s jemným klementinem a citronem. Tato elegantní kolekce zajišťuje, že odejdete z koupelny, jako byste měli Joův salon ... s oživenými, zdravými a lesklými vlasy.

POZNEJTE JO!

Jako vedoucí autorita v barvě vlasů byla Jo Hansford MBE po celou dobu své kariéry osprchována oceněním, protože byla jmenována „první dámou barvy“ Marie Claire a „nejlepším tinterem na planetě“ American Vogue. V roce 2010 získal titul MBE za vynikající služby pro kadeřnický průmysl. Vévodkyně HRH z Cornwallu, Angelina Jolie a Elizabeth Hurley by svěřily své trsy nikomu jinému. S jedinečným přístupem byl Jo první, kdo přinesl barvu zpoza scén na přední stranu salonu, a byl nápomocný při zvyšování profilu zbarvení vlasů v celém průmyslu. Jo otevřela svůj Mayfair Salon v roce 1993 a v nedávném úsilí osobně vytvořila technicky brilantní kolekci Expert Color Care pro údržbu zářivých zámků doma. Expert Color Care, vytvořený 100% britskou značkou, je vyráběn výhradně ve Velké Británii, neobsahuje sírany a parabeny a je jedinou nezávislou značkou pro péči o vlasy, přičemž každý produkt je speciálně vyvinut pro péči o vaši barvu, ať už chemicky ošetřenou nebo přírodní.

SHOP NOW